přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » vybavení bytů

1. karlovarské terasy - vybavení bytů

EXTERIÉRY - popis domu

1. karlovarské terasy jsou prvním architektonickým projektem tohoto druhu v Karlových Varech. Ze všech bytů se naskýtá jedinečný pohled do malebného údolí pod hotelem Imperial a Slavkovského lesa. Dům je situována do klidné části Karlových Varů, na dosah Lázeňských lesů i lázeňské zóny.

Terasy

Jak už název napovídá dům je typický velkoplošnými terasami s podlahou z keramické dlažby, které jsou součástí každého bytu. Terasy jsou ideální pro posezení, relaxaci i aktivní zábavu. Každá terasa je standardně vybavena markýzou, která je ideální pro její zastínění za slunečného počasí.

Zahrady a společná letní terasa

Další specialitou terasového domu jsou plochy, navazující na terasy krajních bytů. Majitelé si zde mohou zřídit malou zahrádku, rozšířit terasu, nebo dokonce vybudovat menší bazén. Z mezonetových bytů v posledním patře je umožněn přístup do zahrad v 6. podlaží. V severovýchodní části pozemku se nachází společná letní terasa s altánkem.

Parkování

V 1. nadzemním podlaží domu se nachází garáže. Ke každému bytu náleží jedno garážové stání. Na jednotlivá podlaží (na společnou chodbu) se z garáží dostanete pomocí výtahu, popř. i schodištěm.

Bezpečnost

Venkovní prostory jsou monitorovány kamerovým systémem. Pro větší bezpečnost je každý byt vybaven videotelefonem pro kontrolu přístupu osob do objektu a zabezpečovacím systémem s připojením na PCO.

 

INTERIÉRY - popis bytů

1. karlovarské terasy představují další možnost luxusního bydlení v Karlových Varech v klidné části, ale přes to ne příliš daleko od centra. Vybavení bytů je téměř kompletní, stačí jen nastěhovat nábytek a můžete bydlet. V případě vašeho zájmu však rádi zajistíme i tuto poslední fázi zařizování bytu. Vše přesně podle vašich požadavků.

Obývací pokoj

Bytům dominují prostorné obývací pokoje s celoprosklenou stěnou orientovanou na jih. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s výhledem do údolí pod hotelem Imperial. Na prosklených stěnách a oknech jsou instalovány vertikální žaluzie. Stínění teras je vyřešeno markýzami.

Kuchyňský kout

Obývací pokoj je propojen s kuchyní (kuchyňským koutem). Její součástí je kuchyňská linka, kompletně vybavená veškerými spotřebiči.

Koupelna a toaleta

Koupelny a WC jsou osazeny nadstandardními zařizovacími předměty.

Další místnosti

Ostatní místnosti mohou plnit funkci ložnice, pracovny, dětského pokoje apod. Záleží jen na rozhodnutí majitele.

Podlahy

V bytech najdete dřevěné vlysové podlahy, popř. i plovoucí. K dalším použitým podlahovým krytinám patří kvalitní keramické dlažby a koberce.

Osvětlení, elektroinstalace

Byty jsou kompletně osazeny osvětlovacími tělesy a dostatečným počtem zásuvek. Každý byt má telefonní zásuvku, možnost připojení k internetu, STA, videotelefon pro kontrolu přístupu osob do objektu. Byty jsou vybaveny zabezpečovacím systémem připojeným na PCO.

 
 
CZ